| negoitescuvasil11 a întrebat:

Buna, am nevoie de codul de utilizator va rog, nu mai funcționează și nu știu motivul, sunt client BCR va mulțumesc!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la bancă.

| Simpatic a răspuns:

Oricum ar fi tot cei de la bcr te pot ajuta pentru ca este ceva ce tine de sistemul lor!
noi nu avem cum sa te ajutam in acest caz

| Violleta2022 a răspuns:

Suna sau mergi personal la BCR!

| Hyperion7 a răspuns:

Daca ai făcut cont online, uita-te prin emailurile vechi, sigur îl găsești acolo. Poti caută "cod utilizator" in bara de căutare Gmail și îl găsești acolo.
Daca nu-l găsești, cred că e nevoie sa te duci la banca sa te ajute cei de acolo.

| LisaJulie a răspuns:

Ai încercat sa suni și sa le spui sa remedieze problema?