| Andruzza_5121 a întrebat:

Am nevoie de niste bancuri tari...pentru facebook sau ma rog sa fie bancuri...Va multumesc frumos P. S. toate primesc fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Evellin a răspuns:

Buna

uite alegeti u;)
http://bancuri.topfun.ro/ sper ca te'am ajutat:)

1 răspuns:
| Emmanuela a răspuns:

Nu stiu foarte multe dar poate te voi ajuta, uite cateva:

1.Nu te bucura ca pun like la fotografia ta, o fac numai ca sa scrie jos dislike big grin

2.baiatul:hey tu, bautura te face foarte frumoasa
fata: dar nu beau
baiatul: da, dar beau eu big grin

3. Daca gasesti cuvintu (gay) apasa Like!

boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy JUSTIN BIEBER boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy boy