| Lara3346 a întrebat:

Bună, am nevoie de un raspuns urgent. Am făcut 3 teste de sarcină, pe primul l-am făcut după 5 zile de intarziere, am folosit un test barza tip bandă și mi-a apărut o linie in dreptul c și o linie pe orizontală, asta fiind seara, am repetat același tip de test dimineață și mi-a apărut o linie in dreptul c. Am repetat testul după 10 zile de întârziere, de data asta am folosit unul sure check tip stilou, după 3 minute a apărut o linie in dreptul c și o linie pe verticală, după 30 de minute sau mai bine a apărut și o linie mai puțin vizibilă în dreptul t. Ce părere aveți?

1 răspuns:
| Experimentatul a răspuns:

Primele rezultate după 5 - 10 min sunt esențiale.
Problema poate fi și din cauza unei răceli, pe fond de stres sau probleme hormonale.
Ce vârstă ai?