| andr33utza12 a întrebat:

am nevoie de un sfat de la fete in principal. duminica am o nunta si am o rochita cu negru si verde iar pantofi sunt crem si plicul tot. credeti ca merge? sau sa imi iau pantofi negri si plic negru? si crem si negru si verde...verdele este deschis imi place. multumesc

1 răspuns:
| Ayanaaa a răspuns:

Depinde...daca tie iti place combinatia si crezi ca e ok si vine bine nu ai de ce sa schimbi nimic.
parerea mea este ca, daca era fara verde mergea negru cu crem dar cum apare verdele in plan se cam strica combinatia. daca ai posibilitatea poti schimba plicul si pantofii cu altele de culoare neagra, sau poti schimba rochita cu una crem, alb o sa mearga mai bine. sper ca te-am ajutat si distractie placuta.