| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

Am nevoie de un sfat de la voi. Se apropia ziua de nastere a unui prieten ( cel mai bun prieten ) si acum el este supart foarte tare pe mine. Voi ce credeti ar trebui sa ii cumpar ceva? si daca da ce anume?
Multumesc :* Funda :3

Răspuns Câştigător
| Quasimodo a răspuns:

Parerea mea este ca daca el iti este "cel mai bun prieten", nu va conta marimea sau valoarea a ceea ce ii cumperi cadou, (poti sa nici nu ii cumperi nimic),ci pur si simplu sa ii confectionezi tu ceva, sa faci tu ceva pentru el, ceva ce stii ca l-ar face sa zambeasca si sa uite de suparare!
Daca e mai mult decat prietenie intre voi, ar putea fi de ajuns sa il privesti in ochi,sa ii oferi acel cadou simbolic facut de tine, sa ii spui un "Te rog, iarta-ma!" si sa il saruti. Pe obraz daca iti e prieten, pe gura daca tu simti asta... Mult succes! Si nu fi trista, daca tine mult la tine, te va ierta...

3 răspunsuri:
| SMarius a răspuns:

Incearca sa te impacicu el inainte de ziualui de nastere... cere-ti scuze si daca tie prieten, va veti impaca(vorbesc si eu, ca nu stiu cu ce ai putut sa-lsuperi asa tare, dar presupun ca nu e cecva chiar asa grav)

si atunci de ziua lui totul va merge din inertie!

| Quasimodo a răspuns:

Multumesc pentru fundita! happy

| lovesss a răspuns:

Incearca sa-i iei ceva frumos pe care si-l doreste foarte mult si daca totusi nu t iarta ar trebui sa-i spui cat de rau iti pare si ca ai sa incerci sa eviti suparareabig grin