| angel1999 a întrebat:

Buna am nevoie urgent de ajutor am avut o pagina pe facebook si mi-a fost furata, daca reusesc sa o obtin si o sterg pe cea ce mi-a furata si ea mi-o denunta pagina se sterge,
Intrebarea este daca cineva denunta o pagina acea pagina se va sterge?
Fundita, am nevoie urgent!

1 răspuns:
| pikachuPiK a răspuns:

Probabil,da. Dar nu cred ca daca te denunta cineva pagina se sterge. Nu Nu. Dar ce-l mai bine este sa o denunti tu pe ea.winking si sa schimbi numele, si poza de profil. Ca sa nu o mai stie. happy Sper ca te-am ajutat.