| Bozan_Andi_2001 a întrebat:

Bună, am o întrebare, dacă am o medie neîncheiată pe primul semestru și o corigență și o medie neîncheiată pe al doilea, le pot da în vară, gen alea 2 neîncheiate nu se numesc corigențe, nu? Nu sunt declarat repetent?

2 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Du-te mai repede, vezi situația și ce trebuie să faci. Te poate lăsa dacă tu nu dai niciun semn că te interesează.

| Andreeush a răspuns:

Păi ar trebui să mergi și să vorbești la școală în legătură cu situația ta, altfel riști să repeți anul școlar.