| gtg290 a întrebat:

Salut, ce se intampla daca am 2 corigente + 1 medie neincheiata pe primul semestru?

Răspuns Câştigător
| CruzzGeo a răspuns:

Nimic prietenewinkingtreci

6 răspunsuri:
| IzabellaLoredana a răspuns:

Se intampla ca in al doilea semestru trebuie sa tragi mai mult.
Vacanta placuta!

| bossu1175 a răspuns:

1. daca ai o medie neincheiata ramai repetent din start...
2.la 3 corigente ramai repetent. Pune mana si invata

| Rebeeca17 a răspuns:

Poi nu ti se calculeaza media numa in semestru al doilea daca o sa treci. De exemplu daca acum ai ramas corigent cu 4, semestruu viitor iti trebuie 6 ca sa treci! :*

| gtg290 explică (pentru Rebeeca17):

Pai am ramas la 2 materii cu 4 si am doar 1 nota la latina

| Rebeeca17 a răspuns:

Poi semestru viitor straduieste`te sa scoti 6 la alea 2 materii, iar la latina ar trebui sa-ti dea profa ceva nota si sa te incheie, ca si eu am avut la fizica doar o nota si nu am mai fost la scoala, dar mi-a mai dat inca o nota si m`a incheiat! :*

| PanzerOne a răspuns:

Esti mort. Ai putea sa te muti altundeva si sa iti scoti media acolo.