| lavinik a întrebat:

am o intrebare:pot sa-mi sterg facebook-ul? Daca da cum? funditalove struck

Răspuns Câştigător
| mizukori a răspuns:

Poti doar sa il dezactivezi si atunci cand est sigura intri la acount settings.securitate. si acolo gasesti dezactivare cont.Sau daca vrei poti sa il stergi de tot, dar o data ce l-ai dezactivat daca mai intrii pe el ti se va activa automat

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

STERGE CONT DE PE FACEBOOK -
1. Gandeste-te daca vrei sa stergi contul, sau doar sa il dezactivezi.
2. Daca te decizi sa il dezactivezi, toate pozele, comentariile si setarile vor fi salvate si le poti utiliza mai tarziu.
3. Pentru a sterge un cont de Facebook, mai intai este recomandat sa stergi orice fisiere si detalii de pe cont: poze, mesaje, linkuri, filme, muzica etc. Intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si da click pe Submit(sterge cont). Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea din baza de date.
Numai bine !

| Sihastrul a răspuns:

Setarile contului/securitate/dezactivati contul... urmezi pasii.

| lavinik explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri ...nu l-am sters l-am dezactivatlove struck

| Catalina236 a răspuns:

Chear nu stiu

| razvanutzu99_6806 a răspuns:

Setari,Securitate,Dezactivarea contului big grin Fundita?tongue