| Catlyn88 a întrebat:

Am o intrebare. Saptamana trecuta am iesit la plimbare si pe drum am vazut un tip mai mare (cred ca avea peste 30 de ani). Trebuie sa reconosc ca eram pe o strada pustie unde nu prea circula masini, dar care era chiar langa strada care duce la autostrada. Mai trebuie sa spun si ca sunt in Germania. Tipul era cu o duba alba. A inceput sa ma intrebe chestii, ca unde ma duc iar apoi m-a intrebat daca vreau 15 euro si si-a scos portofelul dar i-am spus ca nu si am plecat. M-a urmarit din masina pentru ca putea merge incet si tot imi punea intrebari dar pentru ca nu stiu prea bine limba nu am inteles asa ca nu i-am raspuns. Atunci s-a luat-o in fata si am crezut ca am scapat de el dar apoi am vazut ca ma astepta in fata. Cand am ajuns in drept cu el m-a intrebat din nou ceva si i-am spus sa ma lase in pace pentru ca nu sunt din tara si atunci mi-a zis ceva de fundul meu. In acel moment m-am grabit sa ajung pe strada m-ai circulata si apoi l-am tot vazut aproape pana acasa. Am observat ca ma unrmareste asa ca am intrat in parc si acolo l-am pierdut. Intrebarea este: Credeti ca era un violator sau asa ceva?

3 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai. cel mai probabil era un violator sau ceva mai rau

Răspuns utilizator avertizat
| OfataOricare a răspuns:

Informeaza-ti parinti si te poti sfatui cu ei. Si cum a spus si Mircea ai grija pe unde mergi si cu cine.