| famousbrunette a întrebat:

am o intrebare si dau funda! cine stie cum pot pune un fond negru sau alta culoare la poza mea?:D gen: http://i39.tinypic.com/14wx0ye.png

Răspuns Câştigător
| Denisadraguta a răspuns:

Pai intri pe pizap si dai pe start apoi pe backgrouns si iti alegi de acolo orice fond vrei bine ca daca iti place vreuna poti sa te pui pe ea ca i cu inimioare cu mai multe. Daca vrei neaparat negru faci asa:dai pe oricare fond vrei nu conteaza apoi dai pe pensula si dai pe culoarea neagra apoi dai pe chestia aia care iti coloreaza tot fondul si coloreaza tot fonsul apoi sus este un cap cu oabama la care scrie add cutout si alegi poza pe care o vrei dai pe ea si o sa-ti apara o pensula si dai cu ea pe partea care vrei sa apara in fond dai pe ok si gata.Succes!happy