| Dalllya a întrebat:

Buna am o intrebare sunt in clasa a 5-a si sunt frumoasa si la un baiat ii place de mine mie nu imi place prea mult de el dar am vorbit intr-o pauza si am tot vorbit pana am ajuns la un subiect ca eu ma uit la violetta si el a zis ca se uita si ca o cunoaste pe violetta, eu l-am rugat foarte mult sa o aduca in Romania sa o intalnesc si el a zis ca maine. si a mai zis ca doar cu o singura conditie. daca ii sug cam 10 minute bucata aia de sub burta
vreau sa stiu daca e adevarat sau ma minte
voi ce credeti e adevarat?
va dau funda la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Gimmie1ツツ a răspuns:

Mai treci pe la scoala

| EvilThoughts a răspuns:

Ești un copil.
Ești în clasa a V-a și ești un copil.
Nu, nu o cunoaște pe Violetta, și nu, nu o va aduce în România.
Face mișto de tine.
Te ia peste picior pentru că vede că ești doar un copil.
Câți ani are? E de-o vârstă cu tine?
Spune-i să te lase în pace și dacă n-o face spune-i dirigintei sau unui părinte.
Nu este normal ca un băiat să îi facă astfel de propuneri unei fete de clasa a V-a.
Poți fi tu frumoasă, dar ești încă un copil și frumusețea pe care o ai acum este una juvenilă, de copil. Așteaptă să mai crești.

| PeFuga a răspuns:

Isi bate joc de tine...