| Anna' a întrebat:

Buna ttutor. revin dupa o absenta cu o intrebare. azi trebuia sa ma intalnesc cu un baiat si l'am rugat sa'si aduca un prieten, si eu ma duceam cu o prietena. acea fata a decis sa nu mai vina. am inteles'o dar eu nu stiu ce sa fac. singura mi'e si rusine. ajutoooor!

6 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

N-ai de ce sa-ti fie rusine, dimpotriva, accepta si unele provocari, ai fi si in centrul atentiei. Daca toate prietenele te lasa la greu, ce vina ai tu.

soothe
| soothe a răspuns:

Este bine sa inveti din asta. Vezi ce iese. Oricum, n-are cum sa iasa prost ca nu ai concurenta.

| 16.laura.16 a răspuns:

De ce sa-ti fie rusine? Gandeste-te ca pana la urma oricum tu si baiatul erati personajele principale! Totul se invartea in jurul vostru. Trebuie sa recunosti ce ceilalti erau de umplutura! Daca nu te simti pregatita, anuleaza intalnirea. Dar eu cred ca te vei descurca foarte bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa fac si eu` blushing incearca cu alta prietena, daca nu explica`i situatia, si daca stii ca e mai cumintel, va puteti intalni doar voi 2, daca nu, amanawinking love struck`...

puteti de asemenea, sa mergetzi in gasca.`... asa mai multi "big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aduna niste prietene care le mai ai si roga una sau doua sa vina asta in cazul in care nu vrei sa mergi doar cu un baiat, stabiliti o intalnire la o cafenea, ceva. Sau la un loc dragut apoi incepeti ca de obicei o discutie si gasiti un subiect simplu dar placut care sa dezbateti si voila s-a terminat.

| natasha_2040 a răspuns:

Pai nu trebuie sa iti fie rusine fiind ca esti cu prietenul tau!