| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o intrebare vi se pare un loc pentru prima intalnire sa mergem la un film de groaza in 4D dar nu suport filmele astea, dar nu vrea sa inteleaga de ce credeti ca fix la film groaza vrea si nu vrea sa se duca singur ps. fara raspunsuri rautacioase va rog
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| GarofitaParfumata a răspuns:

Pai na vrea si el sa te sperie sa zic asa si apoi sa te ****... asta vor toti. Doamne ajuta!

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ca să aibă motiv să-ți sară-n brațe „speriată", iar tu să o poți strânge și să-i spui „ stai dragă liniștită, e doar un film..." în timp ce mâinile voastre își cam fac de cap. poate și buzele. laughing

| neutrino a răspuns:

Foarte prosta alegere! Atat l-a dus capul!

| ywar a răspuns:

Atata poate, ce sa-i faci. Pur si simplu da-i ignore. Nu merita boul asta nimic. Eu abia astept sa se faca filme porno 3d, sau 4d. Crezi ca te-ar duce si acolo?

| Alcyon a răspuns:

Probabil ca are chef sa mearga la cinema si n-are cu cine sa se duca. Parerea mea e ca-i mai interesat de filmul ala decat de tine.

| grab a răspuns:

Poate filmele alea sunt genul persoanei care te-a invitat. incearca sa te duci totusi, iti iei alt film pe telefon si te uiti la ala in timpul celui de groaza pe care nu il suporti! happy enjoy life!

| Leerix a răspuns:

Nu e un loc potrivit pentru prima intalnire, la prima intalnire trebuie sa discutati intr-un loc linistit, sa va cunoasteti, nu sa va uitati la un film. Sau ii poti propune ca dupa film sa iesiti undeva numai voi doi, la o plimbare sau intr-o cafenea.