| TheDarkOne a întrebat:

happy Sunt baiat si am o intrebare. Cum sa ma comport la prima intalnire? Mergem la film (ma gandesc la ceva romantic sau de comedie).
Funda! happy

5 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Trebuie sa fi tu insuti, nu sa te comporti cum iti spun eu sau altii(ca nu esti robot)sa executi comenzi.fi natural,glumet, iar la film nu prea ai cum sa te comporti din moment ce trebuie sa te uiti la film, poate sa mergi la un suc sau o praji dupa aia

| bebetho a răspuns:

Să fi tu însuţi, natural, să te comporţi altcumva ar fi o greşeală. Baftă! Uită de emoţii.

| PsychSţev a răspuns:

Nu există reguli după care să te ghidezi, totul vine de la sine.
Poartă-te cum simţi, fi tu însuţi şi totul o să iasă bine. :]

| blueprimrose a răspuns:

laughing eu as alege comedie! dar ea poate altcvsi plus de asta ai putea sa o duci in alte locuri nu neaparat la film big grin happy

| thechosenone a răspuns:

Mihai, in astfel de situatii trebuie sa fii doar tu insuti. Da-mi un mesaj privat daca vrei cateva sugestii.