| rusgiulia a întrebat:

Am o mare problema... Facebook-ul nu imi mai merge de mai bine de o saptamana si nu mai stiu ce sa mai fac :((( cand vreau sa intru pe facebook imi apare ceva de genul
This webpage is not available
The webpage at https://www.facebook.com/ might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.
Error 103 (net::ERR_CONNECTION_ABORTED): Unknown error.
Ce sa mai fac?

2 răspunsuri:
| jessikz0r a răspuns:

Numai la facebook sau la toate paginile? S-ar putea sa fie de la net. Sau muta-te pe chrome in caz ca nu esti deja, s-ar putea sa mearga, nu stiu ..incecam toate posibilitatile, succes!

| Auroree a răspuns:

Cel mai bun browser Mozillawinking