| Andreea1718 a întrebat:

Buna!
Am o mare problema! Vreau sa-mi iau un smartphone si nu stiu ce sa aleg dintre Samsung galaxy s2 plus si Samsung galaxy s3 mini?

Răspuns Câştigător
| AlysukaAlysuka a răspuns:

Eu am Samsung galaxy S2, si zic ca este super tare, deci eu te indrum sa iti ei acest telefon

5 răspunsuri:
| Carla13 a răspuns:

Păi daca iti iei s2 o sa trebuiasca sa ii actualizezi softul si o sa ai meniu de s3....deci mai bine il alegi dupa cum arata si ce memorie are

| xoxo05 a răspuns:

S2 plus clar

| beckham1 a răspuns:

S2 clar!

| LastMimzy a răspuns:

S2 pentru ca nu e mini, si nu e fooarte mare diferenta intre el si s3 (mare)

| onasis1961 a răspuns:

Nu este mare diferenta intre S2 si S3 decat la pret.Asa ca ia S2, asta este parerea mea, dar e doar o parere, in final tot tu decizi ce vrei sa iei.Bafta!