| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună ..am o mica mare problema ..eu arăt bine la corp la tot doar ca fata strica tot ..am dinții strâmbi cei din față …și asta mă cam îngrozește …nu-mi prea place, nici nu pot zâmbi cu toată gura.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai problemele dentare se rezolva cu ajutorul stomatologului, bine tu ai nevoie aparat dentar, se rezolva! ai sa porti o perioada si se vor indrepta dintii!

medicul "stomatolog"de care tu ai nevoie se numeste ortodont, mergi si cere sfatul unui astfel de medic, gasesti cam la toate cabinetele stomatologice si aceasta specializare!

| Violleta2022 a răspuns:

Dar cu intelectul cum stai?
Ca pana una alta cu corpul misto prinzi numai cocalari si golansi, ca baietii inteligenti se uita mai mult la cum gandesti si ce scoti pe gurita.
iar dintii sa fie curati ca nu-s important sa fie drepti sau perfecti, fiindca au mai putin importanta in selectia generala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinții acei se pot îndrepta cu un aparat dentar.

| vasileparnaie a răspuns:

Iti bagi clestele si ii indrepti