| adiiiadina a întrebat:

Am o pagina de statusuri etc pe facebook si nu stiu cum sa fac rost de mai multe like'uri, va rog spuneti'mi
Funda!

Răspuns Câştigător
| QuizMaster a răspuns:

Incearca sa iti fac publicitate la pagina. Posteaza linkul paginii pe wall-ul tau de facebook. Vorbeste cu paginile mai mari(cum mai multe likeuri) sa iti faca publicitate, si spune-le ca o sa le faci si tu lor. happy

2 răspunsuri:
| Amikasss a răspuns (pentru QuizMaster):

Daca pagina ei nu are like-uri cum poate ea sa faca publicitate... straight face

| Bogdan_Marinescu_1997 a răspuns:

Ii fac publicitate.