| blajsb a întrebat:

am o prietenma care prezinta 3 bubite ca niste cosuri pe picioare. ce sunt mai exact si cum le-ar putea trata?

2 răspunsuri:
| lSchizo a răspuns:

Din cate stiu -deoarece si eu am- sunt fire de par intrate in pori. straight face Cel putin asa cred. big grin

| NoName_5754 a răspuns:

Cred ca este foliculita,asa cum a zis si xKisa, fire de par care se infecteaza, dar cel mai bine ar fi sa mearga la dermatolog eu asa am facut.Mie mi-a recomandat 2 creme una pentru zi si una pentru seara si chair a functionar, dar la mine a fost mult mai grav, nu aveam cateva bubite, eram plina pe picioare.