| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul si nu stiu ce sa fac. Cand vreau sa ascult muzica de pe Youtube sau sa vad un video mi se restarteaza. Va rog spuneti-mi daca trebuie sa reintalez windows-ul sau sa instalez ceva. Multumesc.

2 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Da. reinstaleaza windows`ul. O sa iti revina. happy Si mie mi s`a intamplat happy. DAca nu merge si cu windows`ul... scoate niste mufe din el si baga`le la loc. Mufele de la butonul de restart. happy Bafta!

| Mann02 a răspuns:

Iti apare ecran albastru (niste scrisuri pe care nu prea le intelegi) inaitne sa se restarteze?
Daca da, ai o problema la calculator la componente, daca nu, verifica daca se incalzeste foarte tare.
Sunt multe cauze pentru care poti sa ai probleme, da mai multe detalii.