| DarkFaust a întrebat:

Buna all, am o problema, mi-am instalat windows vista home basic si mi-am instalat tot ce imi trebuie dar am o problema cand vreau sa ascult o melodie pe youtube sau sa vad un video mi se misca sacadat si si aude sacadat adica in reluare si nu stiu ce sa fac.Astept Sfaturi.Multumesc Anticipat! Dau funda!happybig grin (scuze categoria)

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Banuiesc ca nu ai binevoit sa instalezi si driverele, nu?

| DarkFaust explică:

Ba da am instalat ala de video dar am impresia ca ala audio era deja instalat, am vazut jos in dreapta butonul de volum si scria acolo high definition audio device, ala e audio?