| Dyya_2241 a întrebat:

am o problema cu o fata. acum un an eram pe o banca cu o prietena si am vazut'o pe ea cu prietenul ei. atunci mie imi placea cum arata pretenuso si i-am cerut id'u pe hi5 la fata aceea. am vb ce am vb cu el pe mess si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el? dar sa nu stie prietenasa si eu am acceptat. pe parcurs prietena lui a afla si a venit la mine intr'una din zile si ma ameninta si dadea in mine si delea si atunci eu am pus punct relatiei cu tipu ala. dupa cateva zile prietenasa face ca ma lasa in pace ca nu mai are nimic cu mine. zis si facut. a trecut ceva timp si acum iar ma ameninta sa nu ma iau de colegi[deparca mas lua], ca ma bate daca ma prinde ca nu stiu ce. eu speriata am vrut sa ii spun dirigintei mele dar nu i-am spus deoarece am vazut ca a vorbit deja cu fata aceea apoi i-am spus dirigintei tot si acum sper sa se rezolve dar nu stiu ce sa fac adica daca vine aia iar la mine si ma ameninta sau da in mine ce o sa fac? [eu as vrea sa i spun ceva fetei aceleia dar nu stiu ce] eu nu sunt ca ea cu amenintari si chestii delea
nu stiu ce sa fac

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OMG! eu nu as fi renuntat la tip in locu` tau,si plus de asta,tipu` trebuia sa aleaga,ori tu,ori ea! Si daca te alegea cu tine,trebuia sa se ia el de ea,sa-i explice cca trebuie sa te lase in pace! Anyway,nu trebuie sa iti fie frica de toate mahalagioaicele. Daca eram in locu` tau si dadea vreuna in mine in minutul urmator si-o lua ea,faceam in asa fel incat sa cedeze psihic. Plus de asta,mai dadeam vreum telefon. Trenuie sa bagi si tu cumva frica in ea, sa te lase in pace. Vorbeste cu cineva.Si oricum,ai si tu partea ta de vina pentru ca te-ai bagat intre ei. Parerea mea,daca ti la tip si tipul la tine,nu lasa pe nimeni sa se bage intre voi! :* Oricum, nu sta la mana lui, astfel incat sa fi rezerva lui. Toate cele bunee...