| Deeeede a întrebat:

Buna straight face
Am o problema... eu cand sunt fericita ascult melodii triste si cand sunt trista ascult melodii fericite laughing) va rog sa nu radeti. Eu credeam ca este normal pana cand : am dat peste niste oameni care dupa o despartire asculta melodii triste crying eu as asculta melodii fericite :d. Sau ei cand sunt fericiti asculta melodii fericite laughing eu ascult dinalea mai triste sad sunt intoarsa laughing) dar oare de ce? thinking puteti sa-mi spuneti?laughing

Si scuze de categorie dar este cea mai vizualizata big grin

Fundaa kiss

6 răspunsuri:
| ღDiissyღ a răspuns:

Asa esti tu, asa este firea ta big grin

| Crucified a răspuns:

Altă întrebare mai relevantă nu puteai să pui? Acum lumea o să ştie să-ţi răspundă la căcatul asta de întrebare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să ştii că eu ascult melodii triste aproape tot timpul, indiferent de starea pe care o am pentru că doar ele mă liniştesc, mă relaxează.

Nu e nicio problemă. Fiecare e diferit.
happy

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Eu ascult tot timpul melodii gen Eminem...

| adriang95 a răspuns:

Exista fel si fel de oameni... Cand sunt fericit ascult in general balade rock, iar cand sunt stresat, suparat ascult rock ceva mai hard (agresiv)... Daca sunt scos din sarite, nu ma scoateti din albumul Toxicity al lui SOAD

| byby965 a răspuns:

Nu ai nici o problemaoh go on ...asa iti place tie. fiecare cu felul lui. tu esti unica in felul tau.asa de simti tu mai bine! sa nu iti faci grijitongue
Asa esti tu si ar fi bine sa nu te schimbibig grin