| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Fac excursie cu mai multe clase din liceu la Vatra Dornei. Mai exact, mergem la ski. Faza e ca nu am fost niciodata pe o partie si nici nu stiu sa skiez. Va roog dati-mi niste sfaturi... Orice! De la cum e pe o partie pana la imbracamintea pe care trebuie sa o porti. Multumesc mult! FUNDA, promit!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gasesti in magazinele sportive imbracaminte de ski,ca e iarna,pe partie e super. spune-le prietenilor ac nu stii sa skiezi si ia totul in gluma,cand cazi,razi,nu te supara, ai sa inveti no problem, mai sunt multi ca tine

2 răspunsuri:
| TheBiban a răspuns:

Tg.Neamt? Daca da, stai linistita.Vei fi printre prieteni, e imposibil sa nu te invete cineva sa skieziwinking

| VIPer18 a răspuns:

Fii tu insati. comportate normal stiu ca fetele tot se ingrijoreasa sa nu se faca de ras. Dar cel mai bine e sa fi thu insati, chiar daca mai iei o tranta pe jos sau mai cazi cu sky-urile.totul e sa te distrezi. Iar despre imbracaminte nu ma prea pricep thinking dar mna esential e sa te imbraci gros si cu o cacila si cizme de blana laughing Sper ca te-am ajutat, succes la sky si distractie placuta :*. funda?