| Bella_4690 a întrebat:

Buna :* Am o problema si am nevoie de niste sfaturi. Eu sunt indragostita de un baiat din clasa care este fostul meu prieten si cred ca si el mai simte ceva pentru. mine. Acum, un baiat de la alta scoala a zis ca ma place si nu stiu ce sa fac. Eu l-as alege pe baiatul din clasa mea dar nu stiu sigur daca ma mai place si nu vreau sa se supere celalalt pe mine. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ai incredere in tine si sa nu te gandesti sa fi cu baiatul de la cealalta scoala doar ca sa nu se supere pe tinewinking
Daca tie inca iti place de fostul tau prieten, ar trebui sa afli daca el vrea sa va impacati happy

1 răspuns:
| andreea171998 a răspuns:

Ar fi bine sa te duci sa-i intrebi pe fiecare daca te plac sau nu si sa-i spui unul de celalalt