| YumeHime0 a întrebat:

Ok.am si eu o problema. deci prietena mea cea mai buna.sa zicem E e nebuna dupa un baiat de la scoala, dar acel baiat am impresia ca o place pe cealalta prietena cea mai buna a noastra.F.si F. crede la fel, dar nu vrea sa ii zica lui E...baiatul a bagat-o in lista la mess pe F si ii trimite mereu ":X" ":*" >":". faza e ca E nu a vrut nici noua sa ne deie id lui pentru ca e foarte foarte indragostita de el. F ma tot roaga sa nu ii zic nimic lui E, dar nu stiu ce sa fac, nu vreau sa se supere pe mine ca nu i-am spus, dar nici F nu vreau sa se supere pe mine ca i-am spus lui E.deci.ce sa fac? sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa-i spui ca nu e vina ta daca el s-a indragostit de tine poate daca afla de le alt cineva se va supara... nu crezi?

| alexutzykhaaa a răspuns:

Mai bine nu te bagi, dar baiatul ce zice?