| Pohuista a întrebat:

Buna, am o problema.
Sunt foarte slaba, toti imi zic,, vai ce slaba esti,, pana si eu astazi m-am uitat la mine in oglinda si arat foarte urât, picioarele sunt foarte subtiri si mainile, ce as putea face sa ma ingras?

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema ta e ca te-ai lasat convinsa ca ai avea o problema. Ai energie? Ti-ai facut analizele anul asta si au iesit bine? Daca da, da-i dracu' pe cei care iti spun cum ar trebui sa arati. Nu te apuca sa te indopi cu mancare pentru ca o sa vii ulterior si o sa ne intrebi cum scapi de celulita. Unele persoane sunt slabe, poate doar in prima jumatate a vietii sau chiar toata viata, nu trebuie sa te cramponezi de asta.

4 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

Din intrebari se pare ca ai 13/14 ani. Nu iti mai bate capul cu asta. Crescand pui si kg pe tine, vrand/nevrand. Ai rabdare.

| aXy99 a răspuns:

Cati ani ai?
Du-te la sala. Sa fii slaba e un avantaj. Mai bine slab decat gras. Fundul il poti contura (si mari, evident) la sala, la sani nu ai ce face, iar daca te ingrasi nu e garantat ca iti vor creste.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai specificat vârsta.
Dacă ai 12-13 ani ar trebui să nu îți faci griji, ești încă în perioada de dezvoltare.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, singura solutie este sa pui mana si sa mananci mancare sanatoasa, pentru ca apa si aerul, cu siguranta nu ingrasa.