| monicagabriela1234 a întrebat:

Vreau sa ma ingras pana in vara. Am 13 ani 1, 60 si 45 de kilograme, am picioarele subtiri si mainile ce sa fac pentru a le avea mai groase? happy

Răspuns Câştigător
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna. Ehh, se pare ca intalnesc o fata care are aceeasi situatie ca a mea sau mai bine zis fosta situatie. La 13 ani eram la fel 45 kg si 1.60. ei bine acum am 15 ani si lucrurile s-au schimbat mult... se pune mult pe picioare. se pune pe burtica si se creeaza si celulita... ei bine te-as sfatui sa nu incerci o metoda doamne fereste sa te indopi cu mancare sa ajungi la spital sau mai stiu eu ce. Totul o sa vina de la sine, crede-ma!