| Andrei 123 a întrebat:

am o problema, vreau sa intru pe un site, www.tribul.net,nu merge.

Es konnte keine Verbindung mit dem MySql Server hergestellt werden.

Cum pot rezolva?

Pana acum mergea, din cand in cand imi aparea asta, dar acum nu mai pot intra deloc.

Răspuns Câştigător
| ExpertHost a răspuns:

N-ai cum deoarece este o problema de la SQL server. Fie baza e "busita", fie serverul mysql (daca este clustered) este down, fie s-a depasit numarul maxim de conexiuni /perioada de timp.
Deci? Incerci mai tarziu.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serverul a fost oprit odata pentru optimizare, si chiar atunci ai chitit si tuhee hee in rest totul functioneaza normal.