| vasyutza a întrebat:

Am postat 12 poze pe instagram si nici acum nu a aparut bara aceea de sus, in care apar toate pozele ( la instagram pe calculator)
De ce? cate poze trebuie sa am, ca sa apara bara? )
Dau fundita c:

1 răspuns:
| marazx6 a răspuns:

Pe Instagram pe calculator, bara de sus care afișează toate pozele tale se numește "Profile Grid" și este o afișare a grilei tale de profil. Aceasta se completează automat pe măsură ce adaugi mai multe poze la profilul tău.
Există unele condiții pentru ca această grilă să se afișeze:
1. **Numărul de poze:** Trebuie să ai suficiente poze pentru a umple grila. De obicei, se recomandă să ai cel puțin 12 poze, deoarece Instagram afișează 3x4 imagini în această grilă.
2. **Cont public:** Asigură-te că profilul tău este public, deoarece Instagram nu afișează grila pentru conturile private.
3. **Reîncarcă pagina:** Încearcă să reîmprospătezi pagina sau să închizi și să redeschizi browserul pentru a vedea dacă bara apare după ce ai adăugat mai multe poze
Dacă îndeplinești aceste condiții și totuși nu se afișează, ar putea fi o problemă temporară de afișare sau o posibilă întârziere în actualizarea paginii. Încearcă să mai aștepți sau să te asiguri că folosești o versiune actualizată a browserului.