| IubesteEa a întrebat:

Buna am pus o prietena de-a mea sa intre pe idul meu si sa-i spuna unui baiat pe care il plac ce simt, asa seara am intrat pe facebook si am vazut ca e si el si am vazut ca mi-a dat mesaj cu ce mai fac pe la 4 apoi seara ca mi-a dat multe likeuri.A intrat de vorba cu mine pe mess si l-am intrebat cum ii merge cu dragostea si a zis la fel ca si la mine 1.adica? si i-am zis iti merge prost si el a zis ce nu iti merge bine 2.la ce s-a referit? i-am zis ca baiatul pe care il plac nu stiu daca ma place si i-am zis ca se prinde el si a zis eu si am zis da si a zis te plac doar atat 3. ce inseamna? si mai de mult inainte sa ii zic ce simt eram certati nu am fost impreuna, asa i-am zis ca am iubit si face ai iubit si nu stiu eu 4.de ce? si tot imi zicea vezi-ti de iubitul tau, distreaza-te, esti libera 5.era gelos? si mai demult m-a intrebat cu cine mai sunt 6. vroia sa fie cu mine? apoi am pus la status te iubesc si face el dupa si eu il iubesc 7.de ce? si mai demult i-am zis ca tin la el si de atunci ma tot baga inseama (nu i-am zis ca il plac doar ca tin)8.de ce a acordat importanta? 9.si de ce sa fie gelos doar daca ma place sau nu vrea sa spuna ca ma iubeste? si i-am zis ca il plac mai mult ca prieten si mi-a trimis pupic 10.adica? apoi i-am zis ca vreau sa stam impreuna sa radem si a zis ca nu poate are antrenamente aproape in fiecare zi si a zis ca duminica desi nu are deloc nu poate iesi ca se odihneste l-am intrebat daca vrea sa umblu cu el si a zis de ce sa nu petrecem timpul impreuna daca ne intelegem11. ce credeti cum pot sa fiu cu el fara sa il intreb sa o faca el? dau funda la cel mai bun raspuns si cine a raspuns la toate intrebarile pe rand multumesc!:*eu credeam ca nu ma mai place si el desi vad ca destinul e altullove struck nu stiu astept cat mai multe raspunsuri:d

1 răspuns:
| dragonladyflame a răspuns:

Din cate se pare te place, majotitatea intrbarilor sunt inutile deoarece el proceda asa pentru ce te place dar ori e timid ori ceva il impiedica sa fie cu tine.asta nu inseamna ca el nu tanjeste dupa tine.eu zic sa ii spui clar ce simti si ce vrei si lasa-l sa ia el od decizie, daca vrea sau nu sa fie cu tine.si nu te mai impacienta atata ca nu faca cum vrei tu.e baiat si reactioneaza in felul lui.bafta