| cockie_green a întrebat:

am sa imi iau de curand un telefon si as vrea sa vad ce imi recomandati.as vrea unul touchscreen... ce parere aveti despre telefonul samsung delphi
http://www.marketonline.ro/......corby-plus

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Daca vb mult la el, asculti muzica, si mesaje peste mesaje nu ti-l recomand. Mi l-am cumparat si eu... dar n-am fost multumita:-

3 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

E draguthappy dar e complicat sa scrii mesaje la elthinking adica pe mine ma enerveaza.eu am Samsung corby si imi place mult dar si Samsung star e frumoslove struckbatting eyelashes

| loove_5215 a răspuns:

Ma gandesc ca e cam scump, dar daca parintii tai au bani desi e criza e frumos atuncihappy

| alinah a răspuns:

Este foarte frumos, sa te bucuri de el cu placere, dar poti incerca si Samsung corby