| Dede_8276 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor.Nu mai imi stiu parola de la un id..si de asemenea numai stiu nici intrebarile secrete.cum pot afla parola? adica nu pot intra direct pe pagina yahoo account info? sad imi trebuie inneaparat parola!

3 răspunsuri:
| zDenYz a răspuns:

Buna sugestia mea este sa iti faci un alt cont de yahoo messenger happy

| Zuzu12 a răspuns:

Nu. adica intrii pe mess si vezi ca stie acolo forgot password. Dar daca numai stii intrebarile alea. adica nu ai un alt cont pe facebook sau altceva la care ai parola la fel ca parola de pe messenger? Daca nu, atunci te sfatuiesc ca parolele pentru conturile tale sa fie identice, asa nu le vei uita niciodatawinking. Cat despre problema aia iti faci un messenger nou.Bafta!

| madys0r a răspuns:

Din cate stiu eu daca nu mai sti intrebarile secrete nu poti. si da eu asa cred ca iti trebuie neparat parola.
sorry