| Lavinia20 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutorul vostru. Am mai pus aceasta intrebare dar nu mi s-a raspuns. Am cunoscut un baiat, e rrom[dar e foarte eucat, nu vorbeste urat] a stat in Spania dar acum a venit in vacanta aici si pleaca cand se termina vacanta. E vecinul unei prietene si de vreo saptamana il cunosc ma rog de fiecare data cand trecea la magazin eu[noi] fluieram dupa el si pana la urma am ajuns sa vorbim mai la misto, dar macar am vorbit.Alaltaieri seara mi-a dat o tigare[nu fumez] dar sa nu refuz am luato dar cand a trecut la magazin din nou i-am dat-o inapoi.
Am facut rost de id-u lui de la el si l-am cerut toate in gura mare si pe mess am vb ca el si am facut rost de nr lui, nu i l-am cerut el el mi l-a dat.["Acum vrei si nr de tel"]si mi la dat. azi cand am fost la prt mea l-am suna tk ascuns daca iese la poarta... pana la urma a iesit. El e cam tacut, e dragut si eu eu sunt mai grasuta. Vreu un sfat ce sa fac sa vorbim mai mult si nu-mi spuneti faza cuu subiecte comune... ca am incercatlaughing Dau funalove struck

3 răspunsuri:
| lowraider26 a răspuns:

Draga mea daca el ti-a dat toate astea nr de tel tigara laughing si id lui e clar ca te place eu stii ce am facut cand am intrat intr-o astfel de sitoatie i-am spus ca il plac si am 11 ani spune-i ce simnti dar gaseste momentul potrivit ca de exemplu invita-l l-a o plimbare in parc singuri atunci ii poti spune happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca esti mai grasuta care e problema? nu e nici un impediment... nu stiu ce sa zic. ar trebui sa-ti vina pe moment despre ce sa vorbiti:p cine stie, daca iti place de el, poate iese si ceva frumos pe perioada vacantei tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca-l placi....Bine, pai... pune pe cineva sa afle daca te place. Daca nu afla,cel mai bine e sa observi cum se comporta cu tine si cum se comporta cu alte fete :daca se comporta cu tine mai bine decat cu celelalte fete, poate te placewinking, dar daca e la fel, scuze da poate nu te place. Bafta!