| alleee_3956 a întrebat:

Buna am si eu nevoie de un sfat...am fost cu un baiat. El e mai mare ca mine cu aproape 3 ani. Neam despartit din cauza mea ca eram prea rece cu el. El imi tot zice sa am schimb eu nu. Nici nu stiu cand ne-am despartit nu neam spus unul altuia. La sc ne salutam dar nu mai mul de atat. De la o vreme tot venea la mine la etaj in baia fetelor cu un pr de-a lui si fuma. El se tot baga in seama cu mine. In fiecare pauza era jos la mine. Pana cand intr-o zi or venit niste fete care au ciuda pe mine ca dc am fost cu el si etc. un pr de-a lui, coleg de clasa(eu nu am stiut ca are ceva lagatura cu el) o venit si so bagat pentru mine sa nu imi faca alea ceva. (el in ziua aceea nu a fost la scoala) a 2 a zi cand a venit pr acela ma intrebat ca dc sor legat alea de mine si eu i-am spus si atunci am aflat ca ii cu el in cl. Inainte sa inceapa sa vina jos la mine eu i-am dat la o pr de-a mea sa vb la telefon cu prietenul lui cel mai bun. Si intr-o noapte am primit mesaj gol era de la el (el nu avea nr meu numa pr lui) dupa ce incepuse sa vina jos si sa se bage cu mine in seama seara am primit telefon de la el ca cine sunt si ca eu l-am sunat pe el si abia acum o observat sms. In fine i-am spus cine sunt am terminat de vb. E l tot continua asa si eu l-am intr daca vrea sa ne impacam el a spus ca nu. Prietenii lui or inceput sa vb cu mine sa glumeasca sa imi zica porecla lui si o spus ca fostul lo pus sa-mi zica asa in fine. Faza ii ca de atunci primesc telefoane. El ii pentru ca ii cunosc vocea si felul de a vb la telefon.Imi inventeaza tot felul de povesti ca cauta pe cineva. daca o spus ca nu vrea sa ne impacam dc el continua sa se comporte la fel cu mine, pr lui la fel, si ma suna si se preface ca nu ii el? vrea sasi bata joc sau vrea sa ma apere de fetele alea? sau din ce cauza ii asa nu mai stiu ce sa cred. spuneti-mi si mie plisss

5 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Vrea sa se bage in seama cu tinebig grin
Fa si tu la fellaughing
Si atata sa il stresezi cat te streseaza si el.
Si noapte suna-l si inchideti teleefonul ca sa nu te mai sune inapoi.
Fi rea.
si daca mai suna si zice ca nu e el. adica zice ca el cauta pe alt cineva ii spui "mai terminati cu telfoanele ca sun la Orange si blocheaza numarul" si le inchizi in nas.sa vezy ca nu mai sunalaughing
Succes:X
Papapaa:X
funda?

| Miiimi a răspuns:

E baiat dragut baga-te din nou pe el si lua in seama toate tarfele baiatul tine la tine.=) Fund pleaseepuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca le e ciuda amandurora ca te-ai racit de el si fetele alea se vor uni cu fostul tau iubit

| ecristinamc a răspuns:

Ale,
Eu cred ca daca te placea accepta sa se impace cu tine. O dovada mai mare pentru un baiat ca il placi decat sa il intrebei daca vrea sa fie cu tine nu cred ca exis. taCum spuneam la alta intrebare... fetelor nu li se intampla des astahappy
Eu cred ca vrea sa-si bata joc de tinewinking
Lasa-l. Vorba aceea de la reclama cu pateu''Cand pleaca ultimu', mai sunt inca 5 dupa colt''winking

| sonia_3318 a răspuns:

Imbraca-te super aranjaza-te super si nu ii da atentie du-te la un baiat din clasa lui si date la el. atunci cand te suna spunri " "interesant, voce ta seaman ca a lui X. sigur nu esti el? pacat pentru ca mi-ar placea sa vb cu el " el te place inca si ar vrea sa fie cu tine dar nu uita baieti sunt orgoliosi foarte foarte tare! deci incearca sa ii dai peste naswinking :*