| stance a întrebat:

Ceau, am fost cu un baiat aproape doualuni dar ne vedeam ff rar deorece el era ocupat sa stea cu prieteni lui dar mai apoi ne-am despartit, si el avea o prietena l-am intrebat daca o tinut si mai tine la mine el o ozs ca atinu dar cum sa mai tina la mine daca are prietena. Intr-o zi ne-am intalnit acidental cand o asteptam eu si o fata pe o prietena (el sta in aceeasi scara cu acea fata) lasati singuri el m-a sarutat si pe mess mi-a spus ca el tine la mine si ca vrea sa ne impacam si i-am spus ca da vreau dupa acea seara am vb doar pe mess cateva zile nu neam vazut si l-am sunat intr-o zi sa vina sa ne intalnim si a venit dar cu prieteni lui(el nikiodata na venit cand ne intalneam cu prieteni) si ei tot il impingeau si pana la ura a venit la mine si mi-a spus ca nu mai vrea sa fie cu mine si am plecat. Cand este cu prieteni nu stiu este total diferit fata de cand este singur, cand este singur cu mine este dulke si romantic dar cand este cu prieteni nu stiu parca ar face misto de mine. Stiu ca vcam plikti cu povestea mea, eu nu imi pot da seama dc se comporta asa cand este cu prieteni si sunt si eu prin preajma si oare a tinut la mine macar? va rog sa ma ajutati dau fundita:*:X

Răspuns Câştigător
| Cypronge a răspuns:

Buna Stance
Din pacate situatia in care esti tu acum e o situatie cu care se confrunta multe persoane, baiatul respectiv are comportamentul asta cel mai probabil din cauza anturajului pe care il are, ii infuentat de catre acesti asa zisi prieteni.
El incearca sa se dovedeasca ca fiind un tip dur care comanda respect, dar adevarul este ca e doar o persoana care nu stie cum sa se descurce de unul singur.
Se intampla uneori ca viata sentimentala sa fie influentata negativ de catere antruraje, asta nu este vina ta.
Vina ii apartie lui in totalitate, iar ce ar trebui tu sa faci este sa il stergi din lista de mess si din viata ta, daca nu stie sa pretuiasca si sa puna dragostea inaintea anturajelor ieftine atuncea nu mertita sa fie iubit.
Nu iti irosi timpu pentru o cauza pierduta, ai o singura viata traiesteo, nu te gandi la trecut pentru ca daca traiesti in trecut nu vei avea viitor.

1 răspuns:
| InoKo a răspuns:

Sunt pe deplin de acord cu Cypronge. El are dreptate si maxima dreptate.Baiatul incearca sa joace pe doua fronturi si stii ca ii reuseste.Nu te strica cu el.Nu te merita, pe bune.Acuma serios, esti inca tinara si ai toata viata inainte.Uital.Respingel si fa-l sclavul tau.Sa ajunga el sa se puna in genunchi la tine.Lasa-l ca o cirpa.In fine, nu aveti o relatie stabila.Deci,capul sus si zimbeste.Bafta.