| AleAlexutza12 a întrebat:

ACum ca vine toamna as vera sa imi cumpar niste botine cu toc de vreo 5-8 cm ( eu am 12 ani) dar nu prea stiu de unde sa iau. M-am uitat la un magazin chinezesc astazi dar nu am gasit decat pentru adulti : eu port; 35-36. As vrea sa imi cumpar o pereche cafenii dar nu de pe net ci d ela un magazin. De unde ar trebui sa iau d ela mall si cam cat ar trebui sa coste nu vreau sa dau nici mult pe ele dar nici 2 lei si sa fie de proasta calitate.

Anul trecut prin ianuarie am vazut la un magazin si am vrut si eu sa imi iau dupa ceva timp si nu mai aveau. Ar exista oare sanse sa fie la acelasi magazin, acelasi model?

Recunosc ca mi-e cam rusine sa merg la un magazin si sa ma uit pe acolo ca si cand as vera chiar sa cumpar ceva. Oare vanzatoarea nu o sa zica : esti doar un copil nu poti purta toc sau sa nu ma ia in serios?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfinte Iisuse, Maria și Iosif...
Moda strică tot farmecul copilăriei. Trist.

| Mădă2016 a răspuns:

In prumul rand tu chiar esti un copil! Nu vanzatoarea nu iti va spune nimic, deoarece esti bine dispussa sa ii iei marfa si pentru asta ar face orice! Da exista posibilitatea sa mai aduca la magazinul respectiv botine dorite ar fi bine sa te duci sa intrebi o vanzatoare happy

Ehhh... de la 12 ani cu tocuri? Sti ca iti vor afecta sanatatea?