| Dadaa a întrebat:

Buna!

Am si eu o intrebare... mi-am facut de curand facebook...si nu stiu cum se poate pune un fundal pe pagina sa nu mai fie asa alba.

Ma puteti ajuta?

Plssss

Fundita`:X:X

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Buna happy

Din pacate, deocamdata nu se poate pune un fundal la Facebook. Dupa cum probabil ai observat, toate conturile sunt structurate la fel.
Poti sa iti schimbi fundalul doar la Hi5 si Myspace.
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Numai la Hi5, MySpace si Twitter poti sa spui fundal.
La Facebook din pacate nu se poate.

| Onutzyk a răspuns:

Nu cred ca se poate, nu am vazut la nimeni. Doar la hi5 se poatewinking

| legendarul a răspuns:

Se poate schimba dar iti apare doar tie in calculator nu si altora