| anonim_3314 a întrebat:

Mie trebuia sa-mi vina ciclul pe 28 iulie, iar acum suntem in 3 august si nu mi-a venit. Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| oareux a răspuns:

Daca ai mai putin de 16 ani e normal ca ciclul sa fie dereglat. Eu am 14 ani jumate si m`am obisnuit cu astalaughing. nu mi-a venit niciodata pe aceeasi data.niciodata nu stiu cand imi vine. Cateodata imi vine peste 20 de zile altadata peste 2 lunibig grin.Deci nu te speria e normal big grin

3 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Nu ai precizat daca esti virgina. Daca esti, este normal sa iti intarzie (de fapt, depinde cati ani ai). Poate menstruatia inca nu s-a reglat.

| simooo a răspuns:

Daca ti-ai inceput viata sexuala ai toate sansele sa fi insarcinata straight face

Dar... poate ai o dereglare

Mai bine ai spui mamei tale sa te duca la ginecolog sa iti spuna el concret pentru ca nu este de joaca cu asta straight face

succes!winking

| anonim_3314 explică:

Am 14 ani