| maria_5436 a întrebat:

Bunakiss, am si eu o intrebare pentru voi:poti slabi mult in 2 luni daca faci aerobic in fiecare zi si tii si un regim?

3 răspunsuri:
| deniisu a răspuns:

Da poti slabi destul de mult...cum o zis si Mihaidavidoglu1954 meniul trebuie alcatuit de un medic specilalist...pentru ca risti sa slabesti si sa te ingrasi mult dupa alea 2 lunikissSuceeshappy

| MMihai a răspuns:

Dacă faci sport, gimnastică, etc mai pierzi din slana inutilă.
Regimul trebuie stabilit de un medic nutriționist, nu inventat aiurea, de te miri cine!

| Honeybunny a răspuns:

Da,poti slabi si vreo 5, chiar 6 kilograme daca te tii calumea big grin