| Puffy_7720 a întrebat:

Am si eu o mica mare dilema. Intr-o zi cand am ajuns la scoala (nu intrasem la prima ora :d si nu se sunase de iesire) am mers in sala de sport pentru ca nici o colega de-a mea nu era afara.La intrare erau mai multi baieti.Intru eu, ma duc in sala, acolo nu era nimeni, cand sa ies unu dintr-e ei ma striga, ma intorc si ii spun "da ce este?"(il cunosteam pe baiat)iar el imi spune "nu am strigat eu, el a strigat"(si a aratat spre un coleg de-al lui). Toate bune si frumoase pana cand il aud ca le spunea celorlalti ca "asta e tipa aia care a stat cu colegul nostru X " auzind asta.ma intorc si ii spun "si daca am stat cu X ce? care e treaba ta? ti-am spus sa nu mai zici asta niciodata"(el mai spusese chestia aia de mai multe ori si ajunsese sa ma enerveze). Dupa toate astea a tacut si nu a mai spus nimic, m-am asezat langa el la calorifer si mi-a cerut aparatul de fotografiat iar eu nervoasa il intreb "ce faci cu el?", iar el spune "ce sa fac.ma uit la poze". I l-am dat si dupa cateva secunde l-am luat pentru ca nu vroiam sa imi vada pozele, dupa aia tot spunea de colegul lui X si de relatia mea cu el iar eu enervandu-ma la culme incep sa il alerg prin toata sala de sportlaughing. Cand sa il prind m-a luat in brate (am simtit ceva ciudat, parca m-a atras ceva la el). Dupa ce mi-a dat drumul am plecat. S-a sunat de intrare(aveam ora la el in clasa). Dupa terminarea orei imi dau seama ca mi-am uitat aparatul de fotografiat si il rog sa mi-l aduca, el foarte dragut, mi-l aduce. De atunci parca s-a intamplat ceva cu mine, am inceput sa il plac.Intr-e timp am aflat ca are prietena(clasa a7a =]]) si l-am pus pe un coleg de-al lui sa il intrebe de cat timp sta cu ea.Cand baiatul a venit sa imi spuna era si el prin preajma.Baiatul imi spusese iar dupa aceea el s-a uitat la mine, mi-a zambit si mi-a facut cu mana. Dupa toate astea cand eu ieseam afara venea si el dar nu statea acolo unde stateam eu. M-am dus sus la etajul liceului si era acolo. Un baiat tare idiot m-a speriat si am inceput sa zbierlaughing(asa fac eu cand ma sperii) iar el m-a apucat usor de par(eram cu spatele la el), m-am intors si i-am tras o privire urata iar el m-a luat de mainilaughing. Mi-am continuat drumul. Dupa toate astea am facut rost de id si nr lui de telefon.Am vorbit ceva prin sms iar seara cand i-am spus noapte buna mi-a spus si el si a >pus":*".:". credeti ca s-ar putea sa ma placa?big grin.Cum as putea sa il atrag? Un sfat va rog big grin. Dau FUNDA mare mare mare si VOT tuturor celor care ma ajuta :*!

Răspuns Câştigător
| blondaa_2641 a răspuns:

E posibil sa te placa. Ar trebui sa intri in vorba cu el, sa vezi ce ii place si ce nu, ce hobby-uri are, spre exemplu un anumit film, dupa ce te documentezi de el, poti sa aduci in discutie asta. Trebuie sa gasesti sa aveti preocupari comune, prieteni comuni, pentru a petrece cat mai mult timp alaturi de el, dar vezi totusi sa nu intreci limita pentru a te crede disperata sau pentru a avea probleme cu prietena lui. Succesbatting eyelashes Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita?batting eyelashes MErci si eu. pup :**

6 răspunsuri:
| RoxyyEvidentt a răspuns:

Daaaaaaaa asa cred mi s-a intamplat 60%da

| UtSu a răspuns:

O super poveste in primul rand.Vb cat mai mult cu el si fii insistenta dar nu prea mult, fa`l sa se ataseze cat mai mult de tine si sa isi uite prietena, uita`te mereu si zambeste la el.Arata`i ca il placi. Sper sa aveti o frumoasa poveste de dragoste succes

| Linda100 a răspuns:

Da te place.laughing pai stai si tu prin preajma lui si da-i si tu priviri sexy de alea provocatoare, de pisica neagra:->, pune-ti mana pe umar(stiam ca baietii se simt atrasi de chestia asta). Aia cu imbratisarea mi-a placut la nebuniehee hee cred ca te-a excitat. de asta tot il placi tuwinking. Succese.winking.

| Mady5Stars a răspuns:

Valeu femeie mi-a luat 10 min numai sa citesc straight face oare cat te-oi fi chinuit tu sa scrii...

| Puffy_7720 explică:

Blonda nu stiu dc nu iti pot da funditacrying

| adela_5527 a răspuns:

Fato daca tia pus :* asta nu inseamna ca te place...dar oricum ar trebui sa incerci... daca as fii in locul tau las trage de limba despre prietena lui sa vad daca chiar tine la ea.mult succes