| Labirintdesentimente a întrebat:

Buna happy Azi mi s-a intamplat ceva naspa si nu as vrea sa merg la psiholog pentru asta, desi ar trebui sad Va rog sa ma ajutati sa trec peste. Astazi la sport fetele au ramas in sala si baietii afara la fotbal. Doar ca un baiat, colegul meu de banca si baiatul de care imi place, chiar daca are semi-iubita laughing,a vrut sa ramana cu noi, fetele, in sala. Am sarit capra si trebuia sa ne si rostogolim pe capra inainte sa sarim pe saltea. Si,cum ma ghemuiam eu acolo sa imi prind curaj sa ma rostogolesc, mi-au alunecat putin pantalonii si mi s-a vazut putin din..."Linia Universului" laughing Eu ma intorc fericita la colegi ca am reusit si vine o fata la mine si imi spunea de ce rade toata lumea. Mi-au spus fetele ca baiatul ala a facut ochii mari cand m-a vazut si dupa se uita oriunde, doar la mine nu. Si cand am asteptat urmatoarea tura sa sar, el era in spatele meu si imi spune "Cris, sa iti ridici pantalonii tura asta." M-am simtit atat de prost... Dupa ora de sport, nu am mai putut sa dau ochii cu el si nici el nu a mai vorbit cu mine. Si m-am mutat de langa el fara sa ii spun nimic. Fetele ma strangeau in brate si spuneau ca sunt prostuta, ca nici nu s-a vazut tare, ca toata lumea a si uitat etc. Dar nu mai pot de rusine sad

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna.
Cred ca dramatizezi. Si ce daca ti s-a vazut ceea ce nu trebuia sa se vada? Ridica capul, exista lucruri si mai grave decat asta pentru care intr-adevar merita sa-ti fie rusine. Ma rog, toti am avut aceasta situatie penibila in care ni s-a vazut ''Linia Universului'' cum ii zici tu laughing, insa asta nu inseamna ca toti ar trebui sa alergam la psiholog.
Nu lua la inima ce spun toti prostii. Nu are rost crede-ma sa asculti toata parerile persoanelor ce te inconjoara, pentru ca nu o sa le poti face tuturor pe plac.

| Labirintdesentimente explică (pentru HighByTheBeach):

Multumesc mult happy Chiar m-ai facut sa ma simt mai bine ^^ :*

| HighByTheBeach a răspuns (pentru Labirintdesentimente):

Cu placere. happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Serios? ti s-a vazut un pic de piele si ai nevoie de psiholog? hai sa fim seriosi

| Labirintdesentimente explică (pentru suntserios):

Niciodata nu ma va mai privi la fel colegul ala al meu...pff...