| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, daca un coleg de clasa i-a spus profului de sport ca il simpatizez si ca i-am dat multe likeuri si el nu mi-a acceptat cererea si dupa a ras cand a zis colegul ala ca il simpatizez, de ce credeti ca a ras?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

A râs, înseamnă că și-a descărcat o tensiune. Poate că și el te simpatizează și cu acest râs a eliminat din el tensiunea pe care i-o provoacă sentimentul față de tine.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunt oameni simpatizati de alte persoane, dar asta nu inseamna ceva de tip iubire fizica. Numai obsedatii cred acest lucru.