| Iüℓÿsca a întrebat:

Am si eu o mica problema...Nu de mult am cunoscut un baiat cu care ma inteleg foarte bine, dar am impresia ca lui ii place de mine mai mult decat trebuie iar eu nu sunt interesata de el si nu stiu cum sa fac sa inteleaga asta.Chiar nu stiu cum pot sa ii explic ca nu suint interesata de mai mult decat o simpla prietenie. Voi ce sfaturi imi dati?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Simplu ii poti zice ca nu doresti relatie serioasa cu el chiar daca te place si daca te incomodeaza neincetand il ignori.

| Damaris_8457 a răspuns:

Incerca sa vorbesti cu el si sa ii explici.cat mai repedehappy