| Monyktza a întrebat:

Am si eu o nedumerire. Poate exista cineva care ma poate ajuta. Am avut un vis ciudat. Am visat ca eram fantoma, impreuna cu un prieten foarte apropriat. incercam sa castigam o cursa de motociclete. imi puteti spune ce inseamna visul acesta? Dar sarutul in vis? Multumesc. Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Urzică a răspuns:

A fost doar un vis.
Simti ceva pentru acel prieten si nu ma refer la genul de "amic". Nu prea cred in vise pentru ca daca am crede cu totii, n-m realiza nimic!
Nu te speria happy, ca nu e nimic.Ai visat doar urat.

EuSiAtat

| Monyktza explică:

EuSiAtat nu m-am speriat ba din contra imi placea. Dar mi s-a parut ciudat.

| Robert5678 a răspuns:

Nu prea cred intr-un anumit mesaj al viselor, doar a unelor mai importante, Un concurs de motociclete nu inseamna nimic. Iar sarutul inseamna ca ori te-ai gandit inainte sa te culci cum ai sarutat, sau cum vei sarutabig grin