| bianca37 a întrebat:

Ce inseamna cand eu am visat ca sunt impreuna cu prietenul meu X?
Prietenul meu X a visat ca eram impreuna si ne pupam.
Iar alt prieten de al nostru a visat ca eu si X suntem impreuna.
Ce inseamna asta? Eu si "X" nu avem nicio treaba suntem doar prieteni buni.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu inseamna nimic, probabil ati discutat pe subiectul ata recent si mna, creierul

| dullcat a răspuns:

Nu inseamna nimic.Visele nu se intampla in realitate, decat daca faci tu in asa fel incat sa se adevereasca.

| Hyperion7 a răspuns:

Înseamnă că probabil, subconștient, și-ar dori mai mult de la această prietenie buna, legat de visul lui
Legat de visul amicului celălalt, mă gândesc eu că se gândesc prea mult la o strategie de a te combina și nu știu exact cum să o pună în aplicare.
Zic și eu