| IustinaSiAtat a întrebat:

Am si eu o nelamurire.As vrea sa imi iau un telefon nou si as vrea sa ma ajutati cu o decizie.
Care credeti ca este mai bun : Samsung Corby TXT: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Corby imi place ca e galben si e dragut da ma cam enerveaza ca are tastele cam mici

sau nokia e63:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Nokia imi place ca are tastele mai mari. da nu stiu ce sa fac.mi.as lua corby pentru ca imi place mult mai mult dar in schimb nokia are tastele mai mari dar e mai urat. ce sa fac? plzzz HELP

FUNDA MARE+vot

Răspuns Câştigător
| madalinutza01 a răspuns:

Tastele se vad mici, dar nu suntwinking. Ele sunt perfecte. Am o prietena cae are Corby TXT si nu are nicio problema cu tastele. Si in plus e mai finut si mai potrivit pentru o fata.kiss

2 răspunsuri:
| Alice_2720 a răspuns:

Mai bine Nokia deoarece este mai bun, eu am avut nikia si l-am trantit si de pietre si de orice vrei tu si l-am scapat si in apa si tot merge

| mika3la a răspuns:

Nokialove struck funda?