| bianca_6795 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. M-am inscris la concursul Hannah Montana Style, am creat tricoul si am ajuns la etapa in care trebuie sa-l descriu.Nu prea stiu cum sa formulez, ca sa sune bine si cum ar trebui sa-l fac; nu prea am idei worried
As vrea sa-mi dati cateva idei va rog frumoswinking (ofer funditabig grin)

Răspuns Câştigător
| pinkflower a răspuns:

Pur si simplu il descrii tricoul si spuni si cum te-ai gandit tu ca va iesi bine. De exemplu : '' eu am ales tricoul roz (sau ce culoare ai eles tu ) pentru ca este culoare mea preferata. (daca de exemplu ai facut tricoul cum ca hannah este sub scrisul ''hannah montana '' spuni ''eu am asezato pe hannah acolo jos ca si cum ar tine hannah in mana scrisul ala. Ti-am dat un exemplu. Asa sa il descri si tu pe tricoul pe care l-ai facut tu. bafta!

2 răspunsuri:
| Diana5320 a răspuns:

Acest tricou este... Am fost inspirata foarte mult de stilul Hannei Montana. Cel mai mult imi place la acest tricou.,...

| PinkCookie a răspuns:

Bianca nu te speria e foare simplu.Si eu particip la concurs si nici eu nu am stiut cum sa fac.
Am incercat sa dau un raspun original insa nu am reusit sa ma incadrez.
Pana la uram am reusit si am zis in felul urmator:
Eu am fost inspirata de melodia... a Hannei sau modelul a fost inspirat de...Simplu!
Orcum nu conteza ce spui despre el ci conteaza cum arata modelul!
Spune ce crezi despre el si va iesi bine.
Ca de la o concurenta la o concurenta iti urez SUCCES!