| blomik03 a întrebat:

Am si eu o problema sad! Am un telefon Samsung G600 si l-am lasat pe birou! Cand m-am intors imi aparea tigla (cand il deschid asa imi apare) si disparea imi apare dispare! Ce sa fac? Am scos bateria si am pus-o la loc dar tot asa imi apare crying

1 răspuns:
| anymary_2200 a răspuns:

Poate cineva ti la dat pe jos si acu nu poti sa il mai faci asa am facut si eu si nu imi merge dul la firma si poate til repara
daca nu sfatuul meu du-te la cel mai bun amgazin din localitate si cumparati altul